www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/MERC-1300W-P/
MERC-1300W-P Huawei Solar Smart Optimizer
Line ID. @Solar-Thailand  |
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat Online Live Chat |
Item specifics | |
| Model : | MERC-1300W-P |
| Brand : | HUAWEI หัวเว่ย |
| Type : | Optimizer |
| Rated Input DC Power 1 : | 1300W |
| MPPT operating voltage range : | 12.5-105V |
| Max. output voltage : | 80V |
| Max. output current : | 20A |