www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/RCBO-4P-125A/
YCM1LE-125L/4300 ELCB 125A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCB
Code : RCBO-4P-125A
  There is a small quantity of the product.
Product group : [ 289. Breaker RCBO RCCB ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : RCBO-4P-125A
Product group : [ Breaker RCBO RCCB ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : RCBO-4P-125A
Item specifics
Model   :   YCM1LE-125L
Brand   :   CNC
Country   :   จีน/ไทย
Rated current.   :   125A
Number of poles   :   4 Pole
Rated voltage Ue   :   AC400/AC690V
Rated insulation voltage Ui   :   800V
Short-circuit Icu   :   35 kA
Rated sensitivity In Adjust.   :   100mA 300mA 500mA
Operate time Adjust.   :   0s 0.4s 1s
Download documents
    Product Datasheet RCBO-4P-125A
    CNC Certificate YCM1LE
    Datasheet MCCB RCBO
    CNC Certificate ISO9001
    CNC Certificate 14001
    CNC Certificate OHSAS
    Distribution Agreement
    CNC Certificate IEC 1
    CNC Certificate IEC 2
Related product list
Product Review :
YCM1LE-125L/4300 ELCB 125A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCBYCM1LE-125L/4300 ELCB 125A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCB
Related products
RCBO-4P-125A : YCM1LE-125L/4300 ELCB 125A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCB   Stock 4