www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SUN2000-10KTL/
10KW Huawei Solar Inverter SUN2000-10KTL-M2 for Grid-Connection (Thailand Waranty)
Code : SUN2000-10KTL
Product group : [ 214. Huawei Inverter ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : SUN2000-10KTL
Product group : [ Huawei Inverter ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : SUN2000-10KTL
Item specifics
Model   :   SUN2000-10KTL-M2
Brand   :   HUAWEI หัวเว่ย
Rated input voltage   :   600V (140V-980V)
Country   :   จีน
Number of MPP trackers   :   2
Grid connection   :   Three phase
Rated output power   :   10,000 W