www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SUN2000-100KTL-M2-5Y/
100KW Huawei Solar Inverter for Grid-Connection SUN2000-100KTL-M2 Waranty 5 years
Code : SUN2000-100KTL-M2-5Y
    100KW Huawei Solar Inverter for Grid-Connection SUN2000-100KTL-M2
Product group : [ 214. Huawei Inverter ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : SUN2000-100KTL-M2-5Y
Product group : [ Huawei Inverter ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : SUN2000-100KTL-M2-5Y
Item specifics
Brand   :   HUAWEI หัวเว่ย
Model   :   SUN2000-100KTL-M2
Number of MPP trackers   :   10 MPPT
Rated AC Active Power   :   100,000 W
MPPT Operating Voltage Range   :   200V - 1000V
Dimensions (W x H x D)   :   1,035 x 700 x 365 mm