www.Solar-Thailand.co.th/EN/Product/SUN2000-30KTL-M3/
30KW Huawei Solar Inverter for Grid-Connection SUN2000-30KTL-M3 (Thailand Waranty)
Code : SUN2000-30KTL-M3
Product group : [ 214. Huawei Inverter ]
Paid by Paypal Payoneer QRcode
Code : SUN2000-30KTL-M3
Product group : [ Huawei Inverter ]
Line ID. @Solar-Thailand
Please Add add friends. Line Skype WhatApp Wechat
Online Live Chat
Code : SUN2000-30KTL-M3
Item specifics
Brand   :   HUAWEI หัวเว่ย
AC Voltage Rate   :   400V AC
Country   :   China
รับประกัน   :   5 ปี
ผ่านการรับรอง   :   การไฟฟ้า MEA PEA
Number of MPP Trackers   :   4 MPPT
Rated Input Voltage   :   600V (200V-1000V)
Max. Output Current   :   63.8 A