www.Solar-Thailand.co.th/TH/Product/RCBO-2P-63A-2way/
63A 2P RCBO 100mA เบรกเกอร์กันดูด AC ON-Grid L-N Residual Current Circuit Breaker MCB CNC
RCBO-2P-63A-2way RCBO-2P-63A-2way (51) 63A 2P RCBO 100mA เบรกเกอร์กันดูด AC ON-Grid L-N Residual Current Circuit Breaker MCB CNC |
ต้องการสั่งซื้อสินค้าในนามบริษัท ทำใบเสนอราคา ภาษีมูลค่าเพิ่ม กรุณา Add Line @Solar-Thailand |
63A 2P RCBO 100mA เบรกเกอร์กันดูด AC ON-Grid L-N Residual Current Circuit Breaker MCB CNC Code : RCBO-2P-63A-2way YCB9LE-80M RCBO 63A 2P 100mA AC 10KA Residual Current Circuit with Overcurrent Protection YCB9LE-80M RCBO 63A 2P AC 2way 100mA 10KA Residual Current Circuit with Overcurrent Protection Protection against the effects of sinusoidal alternating earth fault currents. Protection against indirect contacts and additional protection against direct contacts. Protection against fire hazard caused by insulation faults. Used in residential building. Residual current Circuit breaker with Over current Protection (RCBO) Single Phase 100mA design 2way ON-Grid inverter. Protection against overload and short-circuit currents. |
Item specifics | |
| Model : | YCB9LE-80M |
| Brand : | CNC Electric |
| Country : | China |
| Rated Current : | 63A |
| Number of Poles : | 2P L-N |
| Rate Voltage : | 230V AC |
| Type : | RCBO Single Phase |
| Rated sensitivity In : | 100 mA |