www.Solar-Thailand.co.th/TH/Product/RCBO-4P-400A/
400A 4P ELCB MCCB AC 3เฟส Earth Leakage Circuit Breaker CNC
RCBO-4P-400A
400A 4P ELCB MCCB AC 3เฟส Earth Leakage Circuit Breaker CNCYCM1LE-400L/4300 ELCB 400A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCB
RCBO-4P-400A (0)
ราคา 11,000 บาท
เบรกเกอร์กันดูด
Code : RCBO-4P-400A
YCM1LE-400L/4300 ELCB 400A 4P AC Earth Leakage Circuit Breaker CNC MCCB
    เบรกเกอร์ป้องกันไฟรั่ว YCM1LE series Earth Leakage Circuit Breaker is applied for the power distribution network of AC 50Hz, rated current 630A. The circuit breaker can protect people against indirect contact with dangerous electric current and prevent fire disaster caused by insulation fault and single-phase ground fault.
  ขายแล้ว   1
  ... รอเช็คสต็อก
กลุ่มสินค้า : [ 289. เบรกเกอร์ กันดูด ]
รับชำระเงิน โอนเงินผ่านธนาคาร หรือ สแกน QRcode
Code : RCBO-4P-400A
  ขายแล้ว   1
ต้องการสั่งซื้อสินค้าในนามบริษัท ทำใบเสนอราคา ภาษีมูลค่าเพิ่ม
กรุณา Add Line @Solar-Thailand
ลูกค้าเก่าที่มีประวัติสั่งซื้อ สามารถคลิกลงตระกร้า ทำใบเสนอราคาด้วยตนเอง